WordPress’in Beklenen güncellemesi 4.9.1 ‘deki yenilikler
» » » » WordPress’in Beklenen güncellemesi 4.9.1 ‘deki yenilikler

WordPress’in Beklenen güncellemesi 4.9.1 ‘deki yenilikler

Her zamanki gibi bu güncellemede beklenenden daha fazla iyileştirmeler gerçekleşmiştir. Eğer web sitenizi güncellemeyapmadıysanız wordpress güncellemesini yaptığınızda farkına varacaksınız. Bu güncellemede Özelleştirici akışları iyileştirildiği görülmektedir. WordPress sitenizi özelleştirebilirsiniz ve hatta bu özelleştirmeyi istediğiniz bir zamanda yayınlayabilme olanağı vermektedir.

Bu aslında iyi bir gelişme olarak kabul edebiliriz. Aynı zamanda yazdığınız makaleleri  taslak yapıp, sürümler arası geçiş yapabildiğiniz gibi, zamanlayıp belirli bir tarihte yayımlayabilirsiniz. Bu özellik eski sürümlerde de vardı., şimdi sitenizin tasarımı ile de bu şekilde çalışabilirsiniz ve istediğiniz zaman yayına geçmesini sağlayabilirsiniz.

Çalışmalarınızı saklamak için bir uyarı.

Yeni taslak tasarımınızı kaydetmeden masanızdan uzaklaştınız mı? Endişe etmeyin, WordPress 4.9 kibarca kaydedilmemiş değişikliklerinizi kaydetmek isteyip istemediğinizi soracaktır. Bu dip notlar ile daha geliştirildiğini görüyoruz. Bu sürümde ciddi kod hatalarını gidermede bize yardımcı olmaktadır. Bulamadığınız css ve html hatalarına karşı bize uyarılar vermektedir…

Facebook İle Yorum Yap
Arkadaşlarını Haberdar Et:

Bir Cevap Yazın