Editörlük Paketleri

Editörlük paketlerimizde tüm içerikler tarafımızdan orjinal makale olarak yayınlanmaktadır. Bu makaleler günlük olarak zamana yayılarak siteye yüklenir. Makalelerimiz tamamen seo altyapısına uygun yazılır. Böylece hem siteniz güncel kalır hem de google gibi arama motorları tarafından siteniz yükselir. Böylece siteniz değerli olur.

PAKET 1 - AYLIK ÖN ÖDEMELİ
399$
BAŞLANGIÇ SEVİYESİ SİTELER İÇİN 9 AY ÖNERİLİR
Add any text here...
SEO Uyumlu Makale Sayısı -- 30?
Seo Uyumlu resim Yükleme -- 30?
Sosyal Medya Paylaşımları -- 30?
Paravan Blok Makaleleri -- 5 Adet?
Paravan Blok Backlinkleri -- 5 Adet?
Pagerank 3-4-5 Backlink -- 5 Adet?
Haftalık Raporlama Sunumu-- VAR?
Aylık Raporlama Sunumu -- VAR?
GOOGLE ANALYTICS TAKİP?
GOOGLE SEARCH CONSOLE?
PAKET 2 - AYLIK ÖN ÖDEMELİ
699$
İLERİ SEVİYE SİTELER İÇİN 6 AY ÖNERİLİR
Add any text here...
SEO Uyumlu Makale Sayısı -- 45?
Seo Uyumlu resim Yükleme -- 45?
Sosyal Medya Paylaşımları -- 60?
Paravan Blok Makaleleri -- 10 Adet?
Paravan Blok Backlinkleri -- 10 Adet?
Pagerank 3-4-5 Backlink -- 10 Adet?
Haftalık Raporlama Sunumu-- VAR?
Aylık Raporlama Sunumu -- VAR?
GOOGLE ANALYTICS TAKİP?
GOOGLE SEARCH CONSOLE?

Siparişleriniz Bizim İçin Önemlidir. Lütfen yandaki formu kullanarak bir Editörlük Paketleri seçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçerek bilgi vereceklerdir. Paketlerimiz dışında özel bir paket oluşturabilir ve bunun hakkında fiyat alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Editörlük Paketleri
1 Step 1
Lütfen Eksiksiz Doldurunuz.
reCaptcha v3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
Neden Editörlük Paketleri Almalıyım?

Eğer web sitenizi yönetemiyorsanız bizim gibi hizmet veren bir firmaya ihtiyacınız var demektir. Biz sitenizin tüm içeriklerini yönetebiliriz.

Hedefleriniz doğrultusunda sitenizin ihtiyacını karşılayacak bir paket seçmelisiniz. Paketlerin Tümü seo uyumlu makaleler içermektedir.

Tüm paketlerimizde seo ve optimizasyon uyumlu çalışmaktayız. Bu sebeple kesinlikle gözle görülür bir yükseliş sağlarsınız. Eğer daha profesyonel bir hizmet isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Evet Girdiğimiz tüm içerikler verilen konu üzerinde araştırmalar yapılarak makaleler yazılıp siteye girilmektedir. Tüm makaleler uzman personellerimiz tarafından yazılır ve son kontroller sağlandıktan sonra yayınlanır.

Sipariş süreci öncelikle bizimle iletişime geçme ile başlamaktadır. İsterseniz yukarıdaki form aracılığı ile isterseniz de telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Seçeceğiniz paket ile çalışmalarımız başlar.

Siparişlerinizi verdiğinizde sizden aldığınız paketin ücreti işe başlarken tahsil edilir. Buna ön ödemeli çalışma denilir.

Web Site Editörlük Paketleri Neden Seo İçin Önemlidir?

Organik Seo çalışması ve editörlük hizmetinin temel taşlarından en önemlisi içeriklerinizin kalitesidir. Eğer içerikleriniz ziyaretçi odaklı değil ise sitenize gelen ziyaretçi ilk satırı okuduktan sonra web sitenizden çıkar. 

Bu sebepten dolayı ziyaretçilerinize sunduğunuz içerikleriniz kesinlikle kaliteli ve ziyaretçi odaklı olmalıdır. Biz organik seo olarak sizlere ziyaretçi odaklı kaliteli içerikler sunuyoruz.

Tüm hizmetlerimizde % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. Çalışmalarımızı tamamen sizlerin takvimine göre yayınlayabiliriz. Kampanyalarımızdan ve İndirim Kodlarından yararlanmak için lütfen Facebook Sayfamızı Takip ediniz.